ORCAN GROUP – recenze 2018

Když jsem potřeboval zrekonstruovat byt po babičce, hledal jsem na internetu firmu, která to udělá rychle, kvalitně, poctivě a která mě přitom nezruinuje. Narazil jsem na firmu ORCAN GROUP a musím říct, že firma všechno splnila. Nemám výhrad, proto doporučuju rád dál.
Pavel Janíček, dne 20.9.2018

Na firmu ORCAN GROUP jsem dostal tip od přátel, kterým firma rekonstruovala koupelnu. Mně firma zrekonstruovala rovnou celý byt a bylo vše v pořádku. Díky a doporučuji dál.
Ondřej Marek, dne 28.10.2018

Profesionální jednání, kvalitně odvedená práce.
Markéta Kloudná, dne 21.7.2018

S firmou ORCAN GROUP mám jen samé dobře zkušenosti. Firma mi pomohla jak se zateplením domu, tak se postarala o rekonstrukci koupelny. Ráda doporučuji dál.
Lenka Prchalová, dne 7.12.2018

Abychom ušetřili na energiích, rozhodli jsme se s manželem zateplit dům. Hledali jsme však firmu která to udělá rychle – než přijdou první mrazy. Kamarádi nám doporučili firmu ORCAN GROUP a my ji rádi doporučujeme dál. Firma provedla práci rychle a kvalitně, setkali jsme se jen se vstřícným a profesionálním jednáním.
Manželé Hrabalovi, dne 11.10.2018

Rychlost, kvalita, profesionalita. Víc k tomu nemám co dodat, rád doporučím dál.
Petr Hlavenka, dne 31.8.2018

U firmy ORCAN GROUP jsme si “objednali” náš vysněný dům na klíč a byli jsme mile překvapeni jak s celkovým vzhledem, tak s rychlostí, s jakou byl dům vystavěn. Ještě jednou díky.
Manželé Novotní, dne 20.11.2018

Firma ORCAN GROUP se postarala o výstavbu našeho domu, který posléze také zateplila. S prací profesionálů jsme moc spokojeni, rádi doporučíme dál. Nebylo žádných problémů nebo neshod. Je však třeba investovat čas do prvotních schůzek a domluv, ať je všechno tak, jak si člověk přeje a představuje.
Manželé Jungmannovi, dne 7.8.2018

Na firmu ORCAN GROUP jsem dostal kontakt od kamaráda, kterému firma dům zateplovala. Já potřeboval před zimou dům taktéž zateplit, žádal jsem proto hlavně rychlost, která však nebude mít vliv na kvalitu. Firma požadavky splnila, do prvních mrazů jsem měl zatepleno.
Otakar Březina, dne 10.10.2018

Velice rychlá výstavba a podle plánovaného rozpočtu. Původně jsem ani nečekal, že to zvládne firma vše podle plánu, ale počasí přálo a předali klíče od domu ještě o týden dříve.
Svobodovi, dne 15.7.2018

Firmou ORCAN GROUP nám byl postaven krásný dům na klíč. Spokojenost.
Manželé Daňkovi, dne 4.6.2018

Profíci, jsme rádi za dlouhodobou spolupráci.
Dytrych Malířství, dne 15.4.2018