ORCAN GROUP – recenze 2019

S firmou ORCAN GROUP mám jen dobré zkušenosti. Firma mi dům zateplila a také mi rekonstruovala koupelnu. Rád doporučuju i ve svém okolí.
Patrik Malátný, dne 20.1.2019

O firmě ORCAN GROUP jsme se dozvěděli od přátel, kterým firma stavěla dům na klíč. Když jsme se rozhodli začít bydlet ve svém, taky jsme firmu požádali o stavbu našeho příbytku a musíme říct, že jsme byli mile překvapeni. Zaměstnanci firmy byli milí na schůzkách, profesionální, i výsledek byl podle našich představ. Děkujeme.
Manželé Jirkovi, dne 7.5.2019

Profesionalita a rychle odvedená práce, která nemá dopad na kvalitu. Byl jsem spokojen.
Jan Zelenka, dne 28.4.2019

Firma ORCAN GROUP mi rekonstruovala koupelnu. S výsledkem jsem byla spokojená, je však třeba chodit na domluvené schůzky, abyste společně vyšperkovali detaily rekonstrukce.
Anna Ledecká, dne 6.3.2019

Letos jsem potřeboval ještě před zimou zateplit dům, a tak jsem hledal firmu, která by to provedla rychle a kvalitně. Na internetu jsem narazil na firmu ORCAN GROUP, kterou jsem tedy oslovil díky pozitivním referencím. Díky recenzím na internetu jsem měl velká očekávání a musím říct, že firma nezklamala. Zateplení bylo zhotoveno rychle a kvalitně, rád tedy doporučuju firmu dál.
Pavel Koželuha, dne 24.3.2019

Firma ORCAN GROUP mi rekonstruovala koupelnu, jelikož to už potřebovala. S prací profesionálů jsem byla spokojena, určitě se na firmu obrátím zas v budoucnu, pokud to bude potřeba.
Jitka Novotná, dne 30.4.2019

Díky firmě ORCAN GROUP za nízkoenergetický příbytek, který je přesně podle našich představ.
Manželé Strakovi, dne 2.2.2019

Na firmu ORCAN GROUP jsem se obrátil kvůli zateplení domova, dostal jsem na firmu kontakt od přátel, kterým firma taktéž zateplovala dům. S odvedenou prací jsem byl spokojen. Práce byla odvedena rychle, ale samozřejmě kvalitně. Navíc mě zateplení domu finančně nezruinovalo, za což jsem firmě také vděčný.
Jindřich Holý, dne 23.6.2019

Seriózní přístup i jednání. Rád firmu budu doporučovat dál.
Johan Ježek, dne 2.10.2019

Firmu ORCAN GROUP jsem se prvotně kontaktovala z důvodu rekonstrukce koupelny, poté jsem neváhala se na firmu obrátit i v případě zateplení domácnosti. V každém případě jsem byla velice spokojena s přístupem odborníků a taky s konečným výsledkem. Firmu doporučuji dál.
Alexandra Zetková, dne 10.11.2019

Naší firmě dělají technický dozor a organizují stavební práci. Spolupracujeme již dva roky a mohu doporučit.
Suchý a spol., dne 3.12.2019

Postavili nám celý dům na klíč a byla jsem překvapena, že firma tak otevřeně komunikovala a každé menší zpoždění nebo změny s námi konzultovali a informovali o průběhu. V dnešní době je komunikace hodně důležitá a je dobré se postavit ke všemu s pravdou jaká je. Nemám ráda slibování, ale férovou dohodu, kterou však firma ORCAN GROUP ctí a jsem ráda, že se dokázala vyrovnat s řadou překážek a změn, které nastaly.
Kvalková Kateřina, dne 29.12.2019