ORCAN GROUP – recenze 2021

Dobrá práce, spokojeni.
Novotný, dne 10.1.2021

Nechali jsme si postavit dům dle individuálních představ podle některých inspirací a ve výsledku vše od projektu až po dokončení bylo perfektně zvládnuté. Jde vidět, že má Orcan Group dobré zkušenosti se stavbami rodinných domů a komunikací s klienty.
Mračková, dne 15.1.2021

Naše představa byla mít stavbu bez starostí a s ORCANGROUP se to splnilo.
Wojtyla, dne 7.3.2021

Chlapi od ORCAN GROUP upravili cokoliv, pokud jsme v průběhu stavby měli jiný názor na provedení nebo kvalitu. Jedna věc je vybrat dům za katalogu a druhou je se přizpůsobit přání zákazníka a tady jde vidět, že si svých zákazníků váží.
Martin, dne 15.5.2021

Posíláme svou recenzi na firmu Orcan Group na základě dostavění bungalovu z konce roku 2020. Bydlíme zde už 5měsíců a zatím vše podle v pořádku. S výstavbou nebyly žádné větší problémy, časově se to zvládlo i přes blbou covid dobu ve slušném termínu. Celkově spokojeni, děkujeme.
Bačkovi, dne 7.7.2021

Doporučujeme. Dům nám stojí už několik měsíců a z průběhem stavby jsme byli spokojení.
Anonymní příspěvek, dne 20.8.2021

Výběr stavební firmy jsme dlouho zvažovali a vybírali v podstatě mezi 8 dodavateli staveb, ale už od úvodní komunikace zakázky jsme si byli jistí, že s Organ Group chybu neuděláme. Byla pro nás důležité, abychom byli dobře informování a měli nejen dobrý pocit s komunikace, ale to se hlavně promítlo do celkové stavby, tedy našeho vysněného bydlení.
Manval, dne 19.9.2021

Oslovili jsme Orcan Group na základě doporučení od známých z Prahy. Vše bez větších problémů a za slíbenou cenu. Můžeme tedy taky jedině doporučit
Košťál, dne 28.10.2021

Stavěli nám na vedlejším pozemku u svých rodičů a dohlížel jsem tak na Orcangroup po celou dobu stavby. Profesionální práce. Děkujeme.
Adamec, dne 9.11.2021

Přidáváme se ke kladnému hodnocení firmy Orcan Group. Výstavba probíhala před 2 roky a bydlí se nám krásně.
Pavelek, dne 29.12.2021

 

ORCAN GROUP – recenze 2023

Firma umí pracovat velmi efektivně, nic jiného jsem nečekal za takové dobré ceny.
Anonym, dne 8.1.2023

Dům na klíč postavený touto firmou přesně splnil mé očekávání. Byl jsem velmi spokojen s kvalitou práce, profesionalitou a spolehlivostí celého týmu.
Prchálek, dne 7.2.2023

Firma, která nám postavila dům, udělala fantastickou práci. Celý průběh s námi komunikovali a pracovníci firmy byli vždy ochotní nám odpovědět na otázky a poskytnout radu.
Novák, dne 27.3.2023

Jsem nesmírně spokojený s firmou ORCANGROUP, která nám postavila náš vysněný rodinný dům na klíč. Od prvního setkání až po finální předání klíčů byl celý proces hladký a profesionální. Tým ORCANGROUP nám poskytl jasné a transparentní informace, byl vždy k dispozici pro naše dotazy a připomínky a dodržoval stanovené termíny. Kvalita provedených prací je na vysoké úrovni a je vidět, že firma klade důraz na detail a spokojenost klienta.
Lukáš Novotný, dne 5.4.2023

S firmou ORCANGROUP máme jen pozitivní zkušenosti. Postavili nám rodinný dům na klíč rychle, kvalitně a bez komplikací. Komunikace byla vždy přímočará a výsledek předčil naše očekávání. Rozhodně doporučujeme!
Tereza Svobodová, dne 05.5.2023

S ORCANGROUP jsme měli celkem dobré zkušenosti při stavbě našeho rodinného domu. Ačkoliv jsme narazili na pár drobných nesrovnalostí v průběhu stavby, tým byl ochotný a vstřícný při jejich řešení. Dům je kvalitně postaven a většinu procesu jsme vnímali pozitivně. Doporučujeme s drobnými výhradami.
Martin Vrána, dne 30.6.2023

Stavba našeho rodinného domu byla celkově hladkým procesem. Tým byl vždy připravený, komunikativní a dodržoval stanovené termíny. Jsme spokojeni s kvalitou provedených prací a celkovým výsledkem. Rozhodně bychom doporučili tuto firmu dalším zájemcům o stavbu.
Petra Kopecká, dne 8.7.2023

Při stavbě našeho domu jsme byli mile překvapeni profesionalitou a nasazením celého týmu. Komunikace probíhala hladce a vše bylo dokončeno včas. Dům, který nám postavili, splňuje všechna naše očekávání.
Jana Hrubá, dne 20.8.2023